Hiszpańskie wiernie odwzorowane repliki broni białej i palnej dla kolekcjonerów militariów i grup rekonstrukcyjnych oraz polecane jako rekwizyty.
Regulamin - DENIX Bezpieczne używanie broni

Jedna z największych ofert militarnych replik broni średniowiecznej i współczesnej. Broń biała: Kordziki, miecze, szable oraz broni krótkiej palnej pistolety czarnoprochowe i nowoczesne, rewolwery, colty. Broń długa: Karabiny automatyczne, winchestery.

 

UWAGA: Czytelniku przeczytaj uważnie 

 

 

 

Firma DENIX SA nie bierze odpowiedzialności za nieodpowiednie wykorzystanie wyrobów i skomercjalizowane przedsiębiorstwo i współpracujących dystrybutorów.

 

Wszystkie wyroby produkowane przez firmę DENIX S.A mają charakter wyłącznie dekoracyjny, kolekcjonerski, powodem, dla którego firma nie bierze odpowiedzialności za złe użytkowanie, obsługę lub nielegalną manipulacje, która przyczyni się do zniszczenia artykułów broni. Repliki broni są wykonane, z miękkich materiałów, brak ostrych krawędzi z obu stron broni, brak odpowiednich mechanizmów lufy są zaślepione.

 

Modele replik powinny być używane tylko w domu jako model dekoracyjny lub kolekcjonerski również może być przeznaczony do teatru, muzeum lub kształcenia zawodowego, zawsze pod nadzorem osoby dorosłej odpowiedzialnej. Nigdy nie powinny być prezentowane na ulicy, schowane przy Twojej osobie, lub w schowkach samochodu. Nie pozostawiać ich tam, gdzie dostęp mają dzieci bez opieki dorosłych lub nieodpowiedzialne osoby. Noszenie publiczne jakiegokolwiek modeli broni może spowodować podobieństwo z prawdziwą bronią może być również naruszeniem prawa, może powstać niepotrzebna obawa ze strony organów ścigania lub inne osoby, może spowodować szkodę dla osoby posiadającej model repliki .

 

Nie pozwól dzieciom bawić się modelami replik. To nie jest zabawka, repliki mogą zranić, jeśli są wykorzystywane w niewłaściwy sposób!

 

Nie używać modelu replik na osobach trzecich, nawet w formie żartu. Może to powodować sytuacje alarmującą lub być postrzegane jako zagrożenie, z poważnymi konsekwencjami, a nawet śmiercią.

 

Unikaj nadmiernego odpalania na sucho, ponieważ może to spowodować złamanie.

 

Aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych, zachować czyste i modelu lekko smarowanie.

 

firma nie ma na celu propagowania jakich kol wiek nazistowskich cech, fanatycznych lub innych neo-politycznych/military stron przeszłości lub obecnych oraz wszystkich materiałów prezentowanych jest tu tylko dla celów historycznych i kolekcjonerskich.

 

Do publicznej sprzedaży zostały dopuszczone artykuły DENIX na podstawie normatywnego wolnego handlu oraz rozporządzenia handlu bronią, na podstawie opinią Inter-ministerialnej Komisji Broni i Materiałów Wybuchowych (CIPAE) z 7 listopada, 1995r . i Centralnego finansowania służby wojskowej broni i materiałów wybuchowych (ICAE) z głównych dyrekcji obrony Cywilnej.

 

Pomimo tego zalecamy, aby uniknąć przechowywania razem z artykułami w bagażu podręcznym, znajdującym się w kabinie, z uwagi na bezpieczeństwo ochrony lotnisk


Sprzedawane przez nas repliki broni firmy Denix mają charakter czysto kolekcjonerski i nie mamy na celu propagowania żadnych ideologii faszyzmu lub nazizmu. Strona została stworzona w celu sprzedaży pamiątkowych replik z okresu I Wojny światowej oraz II wojny światowej. Zanim zakupisz kolekcjonerską replikę broni zapoznaj się z Ostrzeżeniem i Uwagami firmy Denix

 

Zadaj pytanie Nie zapomnij wpisać Nr. Telefonu który jest bardzo ważny

Nawigacja

Nasza społeczność