Hiszpańskie wiernie odwzorowane repliki broni białej i palnej dla kolekcjonerów militariów i grup rekonstrukcyjnych oraz polecane jako rekwizyty.

Repliki Denix to broń bezpieczna bez zezwolenia, pozwolenia


  • Szanowny czytelniku:


Firma DENIX SA zaprasza. do prezentacji za pośrednictwem tej witryny www.Denix.pl historii, replik, artykułów i innych aspektów, które przedstawiają nas w czołówce producentów replik broni. Spółka, która dzięki własnym zasługom zalicza się do jednych z pierwszych i bardziej prestiżowych w tym sektorze producentów.


Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje o najbardziej interesujących aspektach spółki. Będziesz mógł poznać naszą szeroką ofertę handlową, oraz naszą politykę jakości i ochrony środowiska, naszego znaku towarowego i historie firmy jak również aktualny katalogu naszej oferty.


Musimy tylko życzyć Państwu przyjemnego zapoznania się z wirtualnym naszym portfolio. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z polityką naszej firmy, zawsze jesteśmy otwarci na wasze opinie i sugestie oraz propozycje realizacji nowych projektów


Z poważaniem

  • Firma Denix. S.A.
Powstanie firmy zawdzięczamy dwóm osobom, Jose Carretero lutego i Sebastian Llull Salom, którzy byli zawodowo związani z branżą sztucznej biżuterii. Oni chcieli, utworzyć spółkę dla której głównym priorytetem będzie produkcja przedmiotów dekoracyjnych. Firma powstała w grudniu 1978, z niewielkim wkładem kapitału początkowego obu partnerów którzy byli założycielami Firma została przedłużona od tamtego czasu, bez utraty charakteru znanych przedsiębiorstw poprzez włączenie ich synów w administracji i kierownictwo firmy.


Początkowa produkcja była bardzo niewielka , trudno było bez środków finansowych, ani maszyn, mając zaledwie dwóch pracowników uruchomić produkcje na duża skale. Z upływem czasu produkcja była coraz większa, przechodząc przez różnorodne modernizacje i budowę nowych pomieszczeń. Obecnie fabryka jest zlokalizowana w strefie przemysłowej w Ciutadella de Menorca. Powierzchnia Fabryka liczy około 3700 m2, w której znajduje się 70 miejsc pracy.


Na początku sprzedaż całej produkcji dotyczyła rynku krajowego i przeznaczona była na potrzeby turystyczne. W miarę rozwoju firmy wzrastały zainteresowania i sprzedaż replik broni, obecnie jest to podstawowa kategoria produkcji. Początkowo były one sprzedawane na rynku krajowym, i częściowo eksportowane za granicę. Obecnie sprzedaż na rynek krajowy stanowi 10% natomiast sprzedaż eksportowa za granice 90%.


Firma zajmuje się produkcją replik broni, starej, nowoczesnej lub fantasy, w takim stopniu, jak broń palna z rożnych okresów. Artykuły te mają charakter dekoracyjny i kolekcjonerski. Nasz katalog, zawiera, ponad 300 modeli, które mogą osiągnąć 500 wariantów. Sukces firmy powstał na wskutek dużego eksportu, stałego wprowadzania nowych modeli i współpracy z naszymi kontrahentami. Komercjalizacji systemu opiera się na sprzedaży hurtowej. Dystrybucja wyrobów odbywa się w ponad 45 krajach.


27-11-2014 admin

Zadaj pytanie Nie zapomnij wpisać Nr. Telefonu który jest bardzo ważny

Nawigacja

Nasza społeczność